ПЕКАРА

 

Леб и бели пецива, кифлички, мини кроасани, мекици - без адитиви и други хемиски додатоци, едноставно домашни!

За секоја ваша свеченост сме на располагање.
Вршиме достава низ целиот град на Ваша желба.

Телефон за контакт: 076 350 388, 02 2533 555

Биди ни пријател на фејсбук! fb_icon_325x325

Нашите производи од пекарата: