Правење на торти кои се пред се вкусни, но и одлично декорирани, персонализирани според Вашите идеи...

Колачи кои ќе им се допаднат на сите вас, бајадери, фигаро, рафаело, полнети урми, колачи со смокви, тоблероне, седмо небо, падобранци, еклери, колачи со вишна, со јагода, карамелки, трилече и многоооогу други слатки.

Телефон за контакт: 076 350 388, 02 2533 555

Биди ни пријател на фејсбук! fb_icon_325x325

Детски торти


Свечени торти


Роденденски торти


Новогодишни торти